W Grudniu 2003 roku został otwarty Dom Opieki w Jakubowicach gmina Pawłowiczki woj. Opolskie.

Dom jest przeznaczony dla osób w każdym wieku, które wymagają całodobowej pomocy.

Ośrodek mieści się w zabytkowym pałacu z XVIII w. otoczonym XIX wiecznym parkiem z przepięknym starodrzewiem. Wnętrze pałacu zostało przystosowane dla potrzeb osób starszych i niepełnosprawnych. Każdy pokój posiada osobną łazienkę, instalacje umożliwiająca wezwanie personelu w razie potrzeby, a także instalacje przeciwpożarową. Poruszanie się po budynku ułatwia nowoczesna winda, oraz przestronne korytarze. Wszystkie urzadzenia zainstalowane w budynku posiadają niezbędne atesty i są zgodne z normami UE. W trosce o odwiedzających swoich bliskich przygotowaliśmy dużą świetlice z kominkiem, a w przyszłości umożliwimy wynajęcie pokoju.

Równocześnie zapewniamy profesjonalną opiekę medyczną i rehabilitacyjną, a także pełne wyżywienie. Doskonała lokalizacja ośrodka wiejskie zacisze i kontakt z wspaniałą przyrodą (otaczające sady łąki i stawy) znacznie uprzyjemni pobyt w naszym domu. Dodatkowym atutem jest bliskość głównych szlaków komunikacyjnych. Ośrodek posiada 50 miejsc.

Jeśli chcesz, aby ktoś Ci bliski miał profesjonalna opiekę i komfortowe warunki lub, jeśli jesteś osobą starszą i chcesz miło spędzić czas zgłoś się do nas!